Okay, Paweł. Zaproponuj zatem inny sposób uzyskania subiektywnej odpowiedzi, niż uderzenie w elistę. Ile znajdziesz zdań, zaczynających się na np. "U mnie podział pasma w LMS..." albo "Co do podziału pasma w LMS..." Ty jawnie nie kontaktujesz, po prostu! I jaki `wygodnicki`?!?!?!? Wziąłeś moją wiadomość za zupełnie co innego, niż jest, i na tym zbudowałeś sobie całą swoją linię ataku. A teraz nie potrafisz odpuścić i się przyznać, że mnie źle zrozumiałeś, że za łatwo przychodzi ci branie nieznajomego za debila. DW ----- Original Message ----- From: "Paweł Tyll" <ofca@ofca.pl> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Sunday, July 11, 2004 9:39 PM Subject: [lms] Re: [lms] Re: Ogólnie o systemie.
No można grzecznie, kultularnie, można. Miśki, zamiast się bić to może kilka argumentów z innej beczki, tak tylko dla ustalenia uwagi: Eh, bo Ty jesteś w ogóle tolerancyjny dla 'wygodnickich'. A ja od godziny
hunter wrote: próbuję mu wytłumaczyć, że to co zaprezentował nie jest dobre - ale to jak w beton.
Zdrówko.