16 Cze
2005
16 Cze
'05
21:46
Rafal Plesniak napisał(a):
Udało sie komus uruchomic mapke sieci we flashu pod debianem? Mam takie smiesznosci. [...]
Tja. Ogólnie to radzą zainstalować php w wersji dotdeb (deb http://packages.dotdeb.org ./) or wzucić po prostu binarkę minga na dysk i dodać ręcznie do php.ini -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.