Wednesday, December 17, 2003, 12:14:48 PM, you wrote:
Witaj lms!
Fajnie by bylo zrobic cos takiego w LMS'ie, z wiadomych wzgledow :) A ze mam troche wolnego czasu, mogl bym sie tym zajac, tylko potrzebowal bym kilku informacj: - czy dhcp nie wysypie sie przy takim wpisie: host BRONEQ { hardware ethernet 02:03:04:05:06:07; fixed-addres 10.10.10.1 } host BRONEQ2 { hardware ethernet 08:09:10:11:12:13; fixed-addres 10.10.10.1 }
Nie, u mnie dziala. IP jest przydzielane tylkojedenmu komputerowi. Jezeli sie wepnie do sieci oba to zaczna sie "bic o IP" Uzywam tego bo kilka osob ma u mnie w sieci np laptopy ktore sobie podlancza okazyjnie, a nie chca placic za dodatkowy komputer.
- czy nie bedzie problemu z pamiecia cache MAC adresow na serwerze... TZN: ktos wlacza kompa BRONEQ i zaraz go wylacza i wlacza BRONEQ2, wtedy jak damy arp -a widnieje ades 02:03:04:05:06:07, czyli BRONEQ :(
Widnieje nowy. -- [ Krzysztof Zagórski GG:147848 ICQ: 236331820 GSM: +48 1E 0B 20 BC ] [ ircname: Maverick rlu:215007 PGP Key: http://3281429070/pgp ] [ http://znirevpx.wrfg.gjbvz.theh.cy mailto: maverick@irc.pl ]