On Sat, Apr 02, 2005 at 01:03:01AM +0200, hunter@mimuw.edu.pl wrote:
On Sat, Apr 02, 2005 at 12:44:14AM +0200, Przemysław 'Repcio' Gubernat wrote:
Tacy też używają LMS'a... a pomyśleć że kiedyś ślęczałem nad jest.o.k.pl w perlu ;)
Piwo kontra orzeszki że: 1) sam nie sprawdzi jak to ustawić 2) nawet nie wyśle piwa ?
Hmm.. jakie lubisz piwo ??
kd.
ps. miło jest dostać z zagramanicy piwo, wiedząc że przesyłka może być mniej warta niż koszt przesyłania. Aha: dobre firmy zajmujące się dostawą paczek potrafią nawet niespienione piwo przywieść :-P
To trzeba poprosić aby przysyłali od razu w SJA (Standardowy Jednostkach Administratora = 1 zgrzewka/skrzynka piwa) -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+