10 Gru
2004
10 Gru
'04
19:46
Hello Tomasz, TTC> vim :) ja tez to vim :P A tak serio, pod winde moge polecic Crimson Editor, mozna otwierac nowy dokument jako template i nie ma problemu, zeby dorobic template GPL. -- Best regards, Przemek mailto:sako@infinity.waw.pl