9 Wrz
2003
9 Wrz
'03
23:57
Patrzac na naliczanie z punktu widzenia usera, nie obchodzi mnie o ktorej bede generowal naliczenie gdyz wazna jest data z dokladnoscia co do dnia... imho to generalnie wskazane jest by przy operacjach finansowych nie zaglebiac sie dalej niz w dzien bo na cholere mi godziny czy sekundy -- PENTEX [www.pentex.pl] Radoslaw 'Goblin' Pieczonka