On Tue, Mar 29, 2005 at 01:28:28PM +0200, konrad rzentarzewski wrote:
ponieważ jak mniemam, i angielska i polska dokumentacja będzie od teraz wspierana oficjalnie proponuję zrezygnować z osobnego katalogu pl/ na rzecz wpisania odpowiednich sekcji do angielskich odpowiedników z atrybutem lang="PL"[1] i odpowiednie poprawienie docgen.sh
imho łatwiej będzie utrzymywać synchronizację w obu wersjach językowych dokumentacji.
A podejmujesz się zrobić jeden ładny plik z dokumentacją i -en, i -pl ? No i jak to będzie wyglądać gdy dodamy np trzeci język, nie będzie brzydko/trudno gdy ekran zaczyna się od tekstu po Polsku, potem jest Angielski a przewinąć trzeba żeby zobaczyć taki Niemiecki? kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams