1 Kwi
2005
1 Kwi
'05
13:15
Witam. W liście z dnia 1 kwietnia 2005 (12:46:42) można przeczytać:
Ale daj spokój. Przeglądarka to przeglądarka, html nie nadaje się do budowy aplikacji.
Poza tym - są darmowe rozwiązania VNC... -- Łukasz Jarosław Mozer mailto: lukasz@rulez.pl LMS: idea/layout/php/perl