21 Cze
2004
21 Cze
'04
09:40
Witam. Mam problem z pobraniem aktualnej wersji LMSa z CVS. Prosze o pomoc w postaci instrukcji ktore na to pozwola, poniewaz informacji z dokumentacji nie powalaja na to. Chcialbym dodac do LMSa kilka poprawek ktore przygotowalem: 1.Formularze z umowami uzytkownikow. 2.Wystawianie faktur dla wielu uzytkowników. 3.Poprawione szybkie wyszukiwanie uzytkownikow. W przygotowaniu 4.Magazyn. Pozdrawia Krzysztof Zielinski