8 Lip
2005
8 Lip
'05
11:35
Witam! Nie jest ani wypełniona ani jakkolwiek ładna czy choćby pół-pełna, ale jest: http://lms.rulez.pl/sponsors.php Developerów uprasza się o wpisywanie, tudzież dodanie pola "kwota" np... Oczywiście, Łukaszku czekam aż napiszesz tam coś o rulezie i cvsie z netx... :-D kd. -- Krzysztof Drewicz