6 Sty
2004
6 Sty
'04
12:50
Witaj Maciej, W Twoim liście datowanym 5 stycznia 2004 (19:58:41) można przeczytać:
... Ja bym obstawał przy emulacji przeglądarek. To jednak może więcej pracy, ale mniejsze koszty wdrożenia i eksploatacji.
Naucz się cytować, proszę. -- Pozdrowienia, Łukasz Jarosław Mozer