2 Lut
2005
2 Lut
'05
08:51
[Tuesday, 01 February 2005], Grzegorz Jakóbik napisał(a):
Jak rozwiazac ten problem zeby ludzie laczacy sie z sieciowka eth1 i zarazem nie dopisani do dhcp dostawali ip z klasy 192.168.1.x a ludzie laczacy sie sieciowka eth2 dostawali ip z klasy 192.168.2.x Musisz zrobic dla kazdego z interfejsow oddzielna grupe w dhcpd.conf (shared-network).
Wie ktos moze ? W LMS to nie pomoge Ci bo dhcpd.conf jest u mnie robiony recznie (zbyt duze skompliwowanie ;-)
-- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.