22 Mar
2007
22 Mar
'07
20:58
Matys Łukasz napisał(a):
Witam, jak w temacie, kiedy bedzie jakies spotkanko?;-) Pozdrawiam.
własnie, od 2 lat uzywam lmsa i chetrnie bym sie spotkał gdzies nad morzem moze -- Pozdrowienia Piotr 'tasia' Kaczor Maszewo.net jid: tasia@chrome.pl gid: 72556 _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms