20 Gru
2005
20 Gru
'05
23:39
Witam, LMS-1.6.6 wszystko działa ok, ale: nowe zdarzenie w kolejce nie wysyła maila, tzn gdy jest nowe zdarzenie, mail nie jest wysyłany.. podobnie z lms-rsparser ładnie parsuje, ale maili nie wysyła :( newticket ustawiony w czym jest problem? /var/log/maillog nic nie mówi -- Z powazaniem Przemyslaw Backiel