13 Lis
2004
13 Lis
'04
19:04
Witam. W liście z dnia 11 listopada 2004 (15:29:22) można przeczytać:
Przy obecnej konfiguracji SNAT jest dodawany dla calego ruchu przechodzacego przez serwer (czyli do sasiednich lanow rowniez), a ten do innych lan`ow nie powinien podlegac tej regole.
Jeżeli chodzi Ci o skrypt lms-iptables, to jest on bardziej jako przykładowy skrypt, a nie jakieś bardzo wspierane narzędzie. Use lms-mgc. -- Łukasz Jarosław Mozer http://www.baseciq.org mailto: lukasz@rulez.pl