13 Wrz
2007
13 Wrz
'07
20:12
Dnia 12 września 2007 11:04 jacekowski <jacekowski@wklej.org> napisał(a):
a co to za system plikow?
ext2 pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie, widynek _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms