j
k
j a
j l
Może by tak skrypcik napisać, który by na u mnie na faksie codziennie co godzinę wybierał ten numer i po jednym sygnale dzwonienia rozłączał się...
Jakież to typowo "polskie"... Smutne.
Wróć do wątku
Wróć do listy