Witam, Przemysław 'Repcio' Gubernat w poprzedniej wiadomości napisałeś(aś):
A masz interpretację z US aby być tego pewnym ?? Jeżeli nie masz stąpasz po śliskim gruncie.
Na pismie niestety nie udalo mi sie tego wydobyc, ale panie zapewnialy mnie, ze wlasnie tak oni w urzedzie interpretuja ustawe. A co do sliskiego gruntu to ja mam to uczucie co miesiac gdy skladam formularze w US, bo wypelniam je sam :)))) Moze uscisle, zeby nie robic zamieszania. Poz 14 zalacznika nr 4, rzeczonej ustawy stwierdza jasno (ciekawe dla kogo :) iz zwolnieniu z podatku VAT podlegaja: Usługi na dostęp wdzwaniany i szerokopasmowy do Internetu dla użytkowników _indywidualnych_nieprowadzących_działalności_na_dostęp_szerokopasmowy. Co oznacza zarowno osoby fizyczne jak rowniez osoby fizyczne prowadzace dzialalnosc gosp, a takze nawet! osoby prawne, ktore Internet wykorzystuja do wlasnych celow, a nie, odsprzedaja go dalej. Stad kolega Rafal dostal FV z 22% stawka, a firmy, ktore od niego kupia dostana ZW... proste, jasne i przejzyste :) I nie ma PKWiU na poz 14, 92.2 dotyczy tylko i wylacznie poz 12. -- [Rzeczywistość to fikcja...] Paweł "Puchacz" Purchalak puchacz101@poczta.onet.pl http://www.moded-kompz.net