20 Wrz
2004
20 Wrz
'04
20:42
Użytkownik Marcin Król napisał:
A wystarczy przeczytać dokumentację...
* debug_email
Adres e-mail do debugowania - pod ten adres będą szły wiadomości wysyłane z sekcji 'Mailing' LMS'a, zamiast do właściwych użytkowników.
Po to człowiek pisze dokumentację do programu, żeby potem nie musiał odpowiadać na takie głupie pytania.
Hehe dokladnie :) -- Przemysław Broniszewski (SGM) Administrator serwera netfinity.warsztat.net.pl email: broneq@warsztat.net.pl tel: /0-58/ 559-89-83