Odezwalem sie do tomka - naprawił stronkę i juz działa. http://tomek.wieliczka.int.pl/powiadamianie.html 12-09-07, Konrad <kcem@tlen.pl> napisał(a):
gal01 pisze:
Witaj tdabek,
W Twoim liście datowanym 11 września 2007 (22:24:03) można przeczytać:
tgp> Wojciech Ziniewicz pisze:
Witam, mam goracą prośbe - czy moglby mi ktos podesłać pliczek info-0.2.tar.gz ? chodzi o skrypty do xt_condition bo strona tomka niestety nie działa ;O
tgp> poszlo do Ciebie na priv
A mógłbyś gdzieś wystawić? Też byłbym zainteresowany.
To ja wam na WiKi zrobię artykuł w jaki sposób skonfigurować LMSa do wyświetlania komunikatów. Nie potrzeba żadnych zbędnych modułów... tylko iptables, DNAT i sudo. Resztę robi strona.
Jeszcze muszę to dopracować, ale działa wyśmienicie... Stronka będzie niebawem. Chwilowo mam kampanię wrześniową.
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
-- Wojciech Ziniewicz Unix SEX :{look;gawk;find;sed;talk;grep;touch;finger;find;fl ex;unzip;head;tail; mount;workbone;fsck;yes;gasp;fsck;more;yes;yes;eje ct;umount;makeclean; zip;split;done;exit:xargs!!;)} _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms