16 Lis
2004
16 Lis
'04
05:13
Witaj Marek, W Twoim liście datowanym 16 listopada 2004 (04:11:05) można przeczytać: MA> Witaj Grupa! MA> Mam jeszcze takie pytanie odnosnie skryptu generującego limity i MA> daemona "tc". Czy któryś z tych w.w. modułów uwzględnia łącza MA> asymetryczne? Jeżeli tak to gdzie można wpisać wielkość łącza w MA> kierunku wychodzącym? W daemonie znalazłem. Natomiast w skrypcie nie, albo przeoczyłem. -- Pozdrowienia, **************************** * Marek (SirAdams) Adamski * * LMS: 1.4.0 Evalla+daemon * * ICQ:42751516 * * GG:14747 * * Linux user:#253788 * ****************************