18 Lip
2006
18 Lip
'06
16:47
sqniC napisał(a):
To moze i ja doloze swoj pomysl .. jeden jedyny :)
Utworzenie serwera news i zalozenie na nim jednej badz kilku grup tematycznych. Wydaje mi sie, ze przy tak popolarnym projekcie byla by to o wiele wygodniejsza forma komunikacji.
To już było - i synchronizacja listy z newsami zabijała maszynę - baseciq może powiedzieć coś więcej na ten temat. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.