[01 luty, 2005] Jaroslaw Dziubek napisał: [...]
A po co? Ja to (za rafa ALECa) zrobilem tak: - dodatkowa tabela nodeassignments a wnije tylko nodeid i assignmentids - jak dodajesz/edytujesz komputer pojawia sie lista z wszystkimi taryfami wlasciciela - mozesz wybrac jedna z nich (ALEC wolaby zapewne zeby mozna bylo wybrac wiecej niz jedna taryfe, ale mnie skonczyl sie czas i samozaparcie) - przy generowaniu htb sa brane TYLKO komputery ktore sa w nodeassignments (czyli maja przypisane taryfy) - jesli jest wiecej niz jeden komputer - maja wspolne pasmo w danej taryfie.
U mnie sie to sprawdza - jak chcesz moge zrobic diffa wzgledem tego co teraz jest w CVSie.
PROOOSIIIMY!!! :-) -- _ _._. _ .|_ (_)| /_(/.(.| ) Tomek Orzechowski Solitude, mon Dieu, solitude...