19 Gru
2005
19 Gru
'05
17:50
Piniu napisał(a):
Jak w temacie. Za wszelkie sugestie z góry dziękuję Pozdrawiam Mariusz
Ja to realizuję za pomocą NETMAPa, w konfiguracji demona ustawiłem sobie hostfile i automatycznie tworzy mi regułki i ustawia, u klientow poostaja niezmiennie lokalna ip -- Pozdrowienia Piotr 'tasia' Kaczor Maszewo.net jid: tasia@chrome.pl gid: 72556