9 Gru
2004
9 Gru
'04
20:56
czesc. co myslicie o dodaniu takiego czegos: edytuje sobie usera i zamiast za kazdym razem wpisywac wiadomosc administracyjna z palca - wybieralmyb sobie jedna z wczesniej zdefiniowanych. mysle ze to przydatne - a wiadomosci moglyby byc np: ze user zostal zablokowany. ze nastapi prezrwa technicana ze zmienil sie numer konta albo cos innego. inne wedlug wlasnej inwencji.