17 Sie
2007
17 Sie
'07
23:49
Safari jakie jest, ale jest tez pod Windowsa. Czyzby sami Linuxiarze tworzyli LMS-a? :)
Z patchami moze byc gorzej, bo w kodzie LMS-a sie srednio orientuje, ale dokladne opisy bledow podesle najszybciej jak to tylko bedzie mozliwe.
Pozdrawiam, Mariusz Barczyk
A dziala? Ostantio jak sprawdzalem bodajze Beta3, to uptime mialo na poziomie 3min.... A do Linuxiarzy - to chyba sa w znacznej przewadze... Poza tym zawsze jest wine.... -- Pozdrawiam Sarenka powered by Gentoo _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms