14 Cze
2004
14 Cze
'04
11:41
Łukasz Jarosław Mozer wrote:
We wszystkich przypadkach pozostaje sprawa użytkowników którzy nie płacą (admini, etc). Kłóci się to z wielką prawdą "admin nie płaci nie ma assigmentów". Ale to ma zastosowanie w ASK'ach, a powyższa opcja powinna być przydatna u ISPów.
admin może mieć taryfę o wartości zerowej i problem z głowy - ma assignment. -- Pozdrawiam Aleksander Machniak ( A.L.E.C ) http://alec.pl gg-2275252