3 Gru
2006
3 Gru
'06
13:02
Dnia 03-12-2006 o 12:41:05 Tomasz Chilinski <chilek@chilan.com> napisał(a):
Czy aby na pewno musi być przypisane zewnętrzne IP do interfejsu WAN-owego? Co w przypadku 4096 adresów IP?
Taką ilość adresów natować? To już lepiej przeroutować te adresy. Jeżeli nie dopiszesz tego odaresu to skąd system ma wiedzieć, że pakiet jest kierowany do niego a nie do maszyny stojącej obok? -- pozdrawiam Robert Rakowski