9 Mar
2007
9 Mar
'07
09:25
<<<ciach>>> A ja uzywa najczesciej... MSIE. Jakos FF niezaleznie od wersji i OS ma problemy z poprawnym drukowaniem umow (olewa znaczniki podzialu stron - zarowno w domyslnym jak i moim szablonie) a Opery w biurze nie mamy :) -- Sarenka "Do not treat your live too serious. You wont survive it!" _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms