2 Wrz
2004
2 Wrz
'04
11:21
Użytkownik Przemysław Broniszewski napisał:
Pytanko jeszcze o modul pinger do almsd. Nie znalazlem nic w dokumentacji nt czasu co ile program ma badac wlaczonosc kompow. U mnie dziala to tak jezeli wlacze almsd -b statystyki wlaczonych komputerow sie odswierzaja, ale potem juz sie nic nie dzieje Linijke sleeptime = 30 w lms.ini posiadam :) ^^^^^^^^^^^^^^^^^^
A co to? -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.