22 Sty
2009
22 Sty
'09
01:10
Witam! CZY zostal juz zrobiony eksport z LMSa przynajmniej do EDI++?? byla jakas skladka i na czym stanelo? -- Pozdrowienia, CezaR !DSPAM:4977b99b236672889253296!