27 Mar
2006
27 Mar
'06
14:31
archi@archi.szn.pl wrote:
jedynie bilansuje sie gdy wpisze np. Wn -10 zl i nastepnie Wn +10 zl, jednak w bilansie mam wtedy 0 ale naliczenia beda 0 i wplaty klientow beda 0
więc jeśli w Wn podasz -10 zł i w Ma +10 zł, to wyjdzie dobrze ;) i tak to jest pomyślane. Z resztą w 1.9 wycofaliśmy się z takiego nazewnictwa, teraz są trzy kolumny: Zobowiązanie/Przychód/Rozchód. p.s. LMS nie jest programem księgowym -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg-2275252 LAN Management System Developer http://lms.alec.pl