29 Mar
2006
29 Mar
'06
16:07
Witam, Potrzebuje co dobe wygenerowac ostrzezenia dla userow z zalegloscia (np -100 ustawiona w lms.ini), czym to zrobic ? lms-makewarning generuje w /etc/rc.d/rc.warning przekierowania -ale ja używam lms-squid-redirectora -wiec nie sa mi potrzebne regulki iptables. Czy lms-cutoff ktory odcina moze tylko robic i oznaczanie ostrzezen i odcinanie (w zaleznosci od zaleglosci np: -100 -ostrzenie -150 odciecie ? ) -- Pozdrowienia, Rafał