11 Sty
2004
11 Sty
'04
14:50
Sunday, January 11, 2004, 2:44:55 PM, you wrote:
Witam
Mam pytanie która wersje najlepiej zainstalowac tak żeby wszystko działało - stabilnie
stabilną -- [ Krzysztof Zagórski GG:147848 ICQ: 236331820 GSM: +48 1E 0B 20 BC ] [ ircname: Maverick rlu:215007 PGP Key: http://3281429070/pgp ] [ http://znirevpx.wrfg.gjbvz.theh.cy mailto: maverick@irc.pl ]