3 Lis
2004
3 Lis
'04
23:05
Witam W Twoim liście datowanym 3 listopada 2004 (22:59:49) można przeczytać: g> Poprawka działa, ale nie można teraz otworzyć okienka z dostępnymi g> macami. A na mapie jeśli w tym samym miejscu dodam komputer to mapa Rozpędziłem się. Po prostu miałem to okienko otwarte, tylko było pod spodem i nie wyłaziło na wierzch. Sorry -- Pozdrowienia, Tomek mailto:gal01@wp.pl