8 Lip
2005
8 Lip
'05
18:00
Witam Mam pytanie odnosnie tego czy ktos z was konfigurowal LMS-a tak aby pracowal z 2 lub wiecej laczami. I jesli tak, to czy tez udalo mu sie zrobic ograniczenie pasma dla user-ow przy 2 wyjsciach na swiat. z gory dzieki za jakakolwiek pomoc. -- Pozdrowienia, Marcin dezertertoja(at)tlen.pl