9 Wrz
2003
9 Wrz
'03
00:18
a moze by tak dorzucic mozliwosc odroczki o X dni. zalozmy koles ma termin do 8 a dzwoni i prosi ladnie o przelozenie terminu np. do 15 co wy na to ???
On Tue, 9 Sep 2003 detekt@detekt.pl wrote: przeciez juz teraz mzoesz defionowac kazdemu inny dzien platnosci... Pozdrawiam Pawel Bernadowski GG 3377, email kontakt@pbern.biz