21 Lip
2006
21 Lip
'06
16:44
Paweł Rohde napisał(a):
O ile prościej by było, gdyby niektórzy operatorzy dawali "połączeniówkę" + sieć publiczną
Niektórzy dają. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.