Kojarzycie: - Helpdesk - Obsluga kilku umow (w przypadku roznych umow dla poszczegolnych planow taryfowych / Klientow) - Filtry w module finansowym - Powiazania wplat z obciazeniami - Rozbudowane raporty finansowe ? Pomyslcie, jak przykro byloby, gdyby zabraklo tych funkcjonalnosci w systemie ... ile to kosztowalo ? wiekszosc nowosci znajduje sie w wersji cvs'owej do ktorej puki co nie jestem przekonany (jestem po operacji i nie mam sil na boje z systemem). projekt jako calosc jest ok i juz kiedys jakas drobna kwota wsparlem jednego z developerow (nie trudno sie domyslic kogo :) ) moge na powyzsze rowniez cos wyasygnowac ze skromnego budzetu choc narazie wiekszosc opcji jest dla mnie nie dostepna (pewnie to wylacznie kwestia czasu). napisz ile to kosztowalo i jakiego wsparcia w tej kwestii oczekujesz. mam nadzieje ze znajdzie sie jeszcze pare szczodrych.
p.s. moze by poszukac paru chetnych do stalego wsparcia finansowego, osoby te mialy by wplyw na przebieg prac i ich kierunek. jestem gotow rozwazyc taki wariant. Robert CyberM -- Sarocom Network (http://www.sarocom.net) Debian Project (http://www.debian.org)