4 Lis
2004
4 Lis
'04
23:44
Marcin Mazurek napisał(a):
Pozatym, na IIS się nie da.
A poza tym, "poza tym" pisze sie rozdzielnie.
Cicho, to ja troluje. ;] -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.