On Mon, May 17, 2004 at 10:07:31PM +0000, pbern@pbern.biz wrote:
Czy ktos z userow moglby sie podzielic generatorem regulek htb.. bo srednio moge sobie z tym poradzic...
jeszcze z ustawianiem klas nie mam problemow... ale gine na petli zakladajacej filtry.. bo zamiast 100.. generuje mi ich 8000.
U siebie robię to kilku etapowo 2 lms-mgc generuję plik %ID %IP %UP %DOWN NAstępnie z tego pliku generuję pliki dla htb.init który następnie przeładowywuję. Nie jest to może piękne rozwiązanie ale umożliwia zrobienie całkiem złożonego mechanizmu dzielenia łącza i działa :) -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+