Dnia 06/03/2004 10:36 PM, Użytkownik _PepeR_ napisał:
Nie mam phppgadmin wiec tak nie sprawdze (chyba za szybko zaraz uda mi sie to zainstalowac i uruchomic), natomiast nic w bazach nie zmianialem. Gdy chce dodac do innej podsieci kompa z takim samym, MAC adresem LMS krzyczy ze taki MAC jest juz w bazie. Postgres tak wyswietla opis tabeli nodes:
Update: Uruchomilem to phpPgAdmin, wybieram tabele, opcja Constraints a on mi na to ms: nodes: Constraints No constraints found. Czyli cos przy aktualizacji baz poprzednio sie zwalilo. Co zrobic by bylo dobrze? Pozdrawiam, -- ------------------------------------------------------------------------- Piotr '_PepeR_' Wojciechowski | "The trouble with being a god is that NetAdmin @mlekomat.com.pl | you've got no one to pray to" http://peper.eu.org GG: 484520 | -- (Terry Pratchett, Small Gods) -----------JID:peper@jabber.org-------------------------------*no-spam*--