ale skąd? ----- Original Message ----- From: "Jaroslaw Dziubek" <yaro@perfect.net.pl> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Monday, June 06, 2005 8:54 PM Subject: [lms] Re: hasła [Monday, 06 June 2005], Mieczysław Falkowski napisał(a):
DBI connect('database=lms;host=localhost','lms ',...) failed: Access denied for user: 'lms @localhost' (Using password: YES) at /usr/sbin/lms-traffic line 104 ^ spacja :)
hasło w /etc/lms/lms.ini jest takie samo w mysql-u wywal spacje.
-- Yaro IRL:Jaroslaw Dziubek, ICQ:1340145 | Niewiele jest rzeczy, których http://yaro.perfect.net.pl/ | nie dało by się załatwić KNM Member: http://www.knm.org.pl/ | przy pomocy odpowiedniej IRC: Yaro na #grudziadz | dawki materiałów wybuchowych.