29 Mar
2008
29 Mar
'08
14:33
Witam! W liście datowanym 29 marca 2008 (13:27:07) napisano:
Tomasz Chiliński pisze:
Witam.
Dodatkowy kod w PHP naszego autorstwa.
Chyba bedzie trzeba rzucic tutaj na liste cena za ten ficzer Tomku bo jak przewidywalem beda o to pytania no i demko tego przydaloby sie.
oj tak napewno beda ale jesli ta cena bedzie za wysoka ktos sie sam skusi to napisac... -- Pozdrowienia, SoNiC !DSPAM:47ee451f311881250119904!