20 Cze
2004
20 Cze
'04
23:33
Witam, Z powodu kompletnego braku czasu, na cvs umiesciłem bardzo wczesną wersję userpanela (a nie tak jak mówiłem wcześniej wersję finalną). Modul nazywa się userpanel, i jak ktoś ma ochote i czas, to może sobie go dokończyć (pod warunkiem że się podzieli zmianami oczywiście) -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.