26 Mar
2007
26 Mar
'07
15:35
Matys Łukasz napisał(a):
Przelogowalem sie i smiga...teraz widze wzorcowa umowe od LMS'a.
Gdzie mozna definiowac szablony? Bo standardowo do wyboru jest tylko domyślny.
rozdział 2.9.4 w dokumentacji -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.org.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms