Krzysztof Lewandowski napisał(a):
e-faktury. Mam pytanie czy już coś się ruszyło w temacie? Ja kończę już rozmowy z unizeto i najtańszy sposób, jaki udało się uzgodnić jest następujący. Faktury generowane są do jednego katalogu następnie w dostarczonym przez UNIZETO urządzeniu i oprogramowaniu wszystkie faktury są podpisywane ( oczywiście przez wskazanie plików, podanie pin-u)(w ramach jednej czynności podpisywane są wszystkie pliki) W wyniku podpisu w katalogu dla każdej faktury, zostanie wygenerowany dodatkowy plik skrótu. [...]
O kurde, a jak sam wcześniej napisałem moją wizję która jak widać w 100% pokryła się z propozycją Unizeto do dostałem ostry zjeb ;) -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.