28 Lut
2005
28 Lut
'05
17:58
Hello lms, Tak sobie patrze i brakuje mi jednej rzeczy. Przy tworzeniu konfiguracji (lms-mgc) mamy mozliwosc tworzenia configu dla pojedynczego hosta, mozemy dodac sekcje dla sieci, ale nie ma wyzszego poziomu szczegolowosci - dla urzadzenia (np posiadajacego kilka interface i kilka podsieci) :/ Czy ktos jeszcze ma wrazenie, ze cos takiego by sie przydalo ? -- Best regards, Przemek mailto:sako@infinity.waw.pl