Witam! Rozmowa z jednym użytkownikiem sieci dziś rano na GG. Po prostu nie moge się opanować żeby jej wam nie przytoczyć :D:D:D ___cut__here___ adi (9:30) Ile mam przelać na pańskie konto ? Bo mi na stronie pisze że 40 złotych. Coś się chyba zepsuło. Ja (9:31) Tak, 40 zł - wszystko się zgadza. Zgodnie z danymi z zeszłego miesiąca jest pan w taryfie Net-Mini czyli 40 zł adi (9:33) No to nie rozumiem. Jak wszystko jest ok. Przecież w zeszłym miesiacu wpłacałem 50 zł... Ja (9:33) No tak, zgadza się, ale od marca są taryfy, jest opisane wszystko na stronie. Mało pan ściąga wiec jest pan w najmniejszej taryfce. adi (9:34) Aha. W takim razie rozumiem. Czyli 48,80 zł wpłacic ? Ja (9:35) NIE. 40 zł. Cena jest z podatkiem. Przecież jest napisane. adi (9:37) To nie mozliwe. Przecież jest Vat teraz na internet ja (9:37) Tak, jest podatek. Ale wziałem go na siebie i cena się nie podwyższa. Nie wiedział pan że jest podpięty do najlepszej sieci w okolicy? My nie podnosimy cen tylko je opuszczamy :-) adi (9:38) Ale to nie możliwe przecież. Nawet TPSa podniosła ceny ja (9:39) Bo tepsa to tepsa, a ja to ja. Ja obniżam. Jestem dobrym wujkiem. adi (9:42) Bede sie musiał poradzić mojego prawnika czy to w ogóle jest możliwe. Nie mam zamiaru później dopłacać jak się wyda że to jakiś przekręt jest. ja (9:43) Jaki przekręt ? adi (9:44) No nie wiem. Jakiś. Bo to nienormalne żeby wszyscy ceny podnosili a pan obniżał. Dowiem się co i jak, ale prosze być uprzedzonym, że jeżeli okarze się że to jakiś przekręt to poniesie pan wszelkie konsekwencje. Mam znajomych w Policji i sądzie. Bardzo wysoko postawionych !! ___cut__here___ No poranny ROTFL po prostu -- Pozdrawiam! Wojciech 'Gonthar' Margowniczy