13 Wrz
2005
13 Wrz
'05
15:24
a czy przypadkiem powodem nie jest zbyt bliskie położenie avatara (tzn. tego animowanego gościa)? Div z nim jest dość wysoki i jak postawisz go pod ikonką, to wtedy jest taki efekt. -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg-2275252 LAN Management System Developer http://lms.alec.pl
No cóż jak zwykle miałeś rację :) . Dzięki